Korekcja powiek Kraków

Korekcja powiek jest zabiegiem chirurgicznego usunięcia nadmiaru tkanki na powiekach. Zabieg ten ma na celu usunięcie nadmiaru skóry z powiek, który powoduje tzw. opadające powieki oraz w niektórych przypadkach ogranicza pole widzenia. Obwisła skóra na powiekach zdradza nasz wiek, powoduje dyskomfort życia oraz złą samoocenę.
Chirurgiczna korekcja powiek jest najbardziej efektywnym zabiegiem podczas którego radykalnie jest usuwany nadmiar skóry.
Podczas zabiegu pacjent jest znieczulany miejscowo lub jest w pełnym znieczuleniu (analgosedacji) co daje komfort przeprowadzenia zabiegu dla lekarza oraz brak jakiegokolwiek bólu u pacjenta. Przed zabiegiem pacjent odbywa konsultacje z lekarzem podczas której omawiane są oczekiwania pacjenta oraz możliwe do osiągnięcia efekty po zabiegu.
Zabieg trwa do 60 min. a pacjent po zabiegu udaje się do domu, nie ma potrzeby zostawania w placówce po zabiegu. Po tygodniu pacjent powinien pojawić się na wizycie kontrolnej podczas której najczęściej ściągane są już szwy.

Umów się na wizytę / Zadaj pytanie