Pakiety rehabilitacyjne Kraków

Pakiet „Profilaktyka i leczenie wad postawy Twojego dziecka”
Statystyki są ALARMUJĄCE – ponad 80 procent dzieci ma płaskostopie, koślawe kolana i krzywy kręgosłup. Czy jesteś pewien, że Twoje dziecko nie ma żadnej wady postawy? Pozwól naszym specjalistom aby to ocenili.
Głównej przyczyny tak ogromnego odsetka dzieci z wadami postawy należy upatrywać w zmianie naszego trybu życia – z aktywnego ruchowo na tzw. edenteryjny (siedzący). Nasze pociechy od kilku do kilkunastu godzin dziennie przebywają w pozycji siedzącej. Siedzą w szkole, podczas odrabiania lekcji i zajęć dodatkowych, a kiedy uwolnią się już od obowiązków najchętniej „odpoczywają” również w pozycji siedzącej – oglądają TV, czytają, grają na komputerze.
Program skierowany do dzieci i młodzieży szkolnej. Celem jest profilaktyka oraz terapia skolioz, płaskostopia, kolan koślawych, szpotawych oraz innych wad postawy a także poprawienie ogólnej sprawności dziecka. Oferta skierowana do osób indywidualnych jak i przedszkoli oraz szkół podstawowych.
W skład pakietu wchodzi 10 spotkań (czas trwania jednego spotkania ok. 1h), koszt 840 zł

Pakiet „Twój zdrowy kręgosłup”
Zdrowy kręgosłup = zdrowy człowiek. Kręgosłup jest podstawą, która utrzymuje wszystko z czego składa się nasze ciało. Stanowi główną oś i podporę. Zacznij dbać o kręgosłup już teraz. Nie czekaj aż pojawi się silny ból, który przekroczy granice twojej wytrzymałości. Najlepszym sposobem na uniknięcie kłopotów z podporą Twojego ciała jest PROFILAKTYKA. Pakiet skierowany również do osób już cierpiących na bóle kręgosłupa. W naszej pracy wykorzystujemy m.in. ćwiczenia rozciągające, wzmacniające, metody Mc Kenzie, Cyriax,terapii manualnej, terapii powięziowej.
W skład pakietu wchodzi 10 spotkań (czas trwania jednego spotkania ok. 1h), koszt 840 zł

Pakiet „Odnowa”
Tryb życia który jesteśmy zmuszeni prowadzić egzystując w dużych miastach nie sprzyja zdrowiu. Cywilizacja oddala człowieka od natury, wdychamy trujące spaliny ,pracujemy nocami, krótko śpimy ,faszerujemy się kawą która rozbudza ciało i umysł ale na dłuższą metę płacimy za to zdrowiem. Kiedy nie mamy czasu na długi wypoczynek na łonie natury ,powinniśmy zadbać o nasze zdrowie. Odnowa biologiczna pomaga wywołać z głębi naszego ciała pokłady pozytywnej energii dodatkowo ćwiczenia rozciągająco – wzmacniające uelastycznią nasze ciało, zapewnia lepsza kondycje fizyczną oraz zredukują masę ciała.
W skład pakietu wchodzi 10 spotkań (czas trwania jednego spotkania ok. 1h), koszt 950 zł – w pakiecie masaż klasyczny, relaksacyjny, aromaterapia, ćwiczenia z elementami jogi, Pilatesa.

Pakiet ,,Narząd Ruchu”
Program skierowany do osób po operacyjnym leczeniu urazów narządu ruchu, nieurazowych schorzeń aparatu więzadłowo-torebkowego, do pacjentów cierpiących na zmiany zwyrodnieniowe i zapalne narządu ruchu. Terapią mogą być objęte również osoby z dysfunkcja ruchu w przebiegu schorzeń reumatoidalnych oraz po amputacji kończyn. W leczeniu stosujemy metody Mc Kenzie Cyriax, terapia manualna, thera-band oraz fizykoterapię. Leczenie ma charakter kompleksowy.
Pakiet 8 zabiegów – 770 zł
Pakiet 10 zabiegów – 890 zł
Pakiet 15 zabiegów – 1 390 zł
(czas trwania jednego spotkania 1h)

Pakiet weekendowy „VIP”
Program adresowany do osób zapracowanych, nie mających czasu na korzystanie z zabiegów fizjoterapii w tygodniu. Do wykorzystania w soboty od 9 do 14. Dla osób nie wymagających systematycznych i wczesnych zabiegów rehabilitacyjnych, ukierunkowany głównie na profilaktykę.
W skład pakietu wchodzą 4 spotkania weekendowe (czas trwania jednego spotkania 1h), koszt 480 zł – w pakiecie masaż klasyczny, masaż relaksacyjny gorącymi kamieniami, aromaterapia, ćwiczenia z elementami jogi, Pilatesa.

Umów się na wizytę / Zadaj pytanie