lek. Ewa Jarek-Durbas

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Specjalista w dziedzinie endokrynologii, chorób wewnętrznych oraz medycyny rodzinnej.

Doświadczenie zawodowe zdobyła w Oddziale Klinicznym Kliniki Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Oddziale Kardiologii Szpitala im .L .Rydygiera oraz Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala im. Stefana Żeromskiego w Krakowie.

Przez wiele lat związana z NZOZ” Jagiellońskie Centrum Medyczne”, w którym w latach 1999-2012 pełniła funkcję kierownika NZOZ-u i gdzie nadal przyjmuje pacjentów w Poradni Internistycznej.

Zajmuje się leczeniem chorób tarczycy(nadczynności oraz niedoczynności tarczycy, choroby Hashimoto),również u kobiet w ciąży, chorób przysadki mózgowej, nadnerczy, zaburzeniami miesiączkowania, problemami nadmiernego owłosienia, zaburzeniami płodności.

Posiada certyfikaty szkoleń specjalistycznych z zakresu USG szyi i tarczycy, ukończyła kursy doskonalące z” Andrologii Klinicznej” „,Diagnostyki i Leczenia Niepłodności” ,”Niepłodność u mężczyzn”

Na bieżąco poszerza swoją wiedzę medyczną uczestniczą w konferencjach naukowych, kursach doskonalących z zakresu endokrynologii ,diabetologii oraz medycyny przeciwstarzeniowej.

Zainteresowania pozamedyczne :podróże ,dobra książka, fitness.

Oferowane usługi: endokrynologia, ultrasonografia tarczycy.

Umów się na wizytę / Zadaj pytanie