lek. Iwona Pasławska

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, specjalistą chorób wewnętrznych oraz specjalistą alergologii. Doświadczenia medyczne zdobyła w I Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie, Poradni Kardiologicznej w Klinice Krakowskiej, w Klinice Pulmonologii Szpitala Uniwersyteckiego oraz w Poradni Alergologicznej Małopolskiego Zespołu Przychodni Specjalistycznych w Krakowie.

Zajmuje się leczeniem chorób alergicznych młodzieży i dorosłych, w szczególności alergicznego nieżytu nosa, astmy oskrzelowej, pokrzywek i obrzęku naczynioruchowego oraz przewlekłej obturacyjnej choroby płuc. Poza tym kwalifikuje i prowadzi pacjentów w zakresie immunoterapii alergenowej. Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu dietetyki, leczenia alergii pokarmowych, otyłości oraz chorób metabolicznych.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Towarzystwa Internistów Polskich oraz Towarzystwa Badań nad Otyłością.

Na bieżąco poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach i kursach z zakresu alergologii i dietetyki, a w swojej pracy stara się kierować holistycznym podejściem do zdrowia swoich pacjentów.

Oferowane usługi: alergologia.

Umów się na wizytę / Zadaj pytanie