Studia medyczne ukończył w 2007r, od tego czasu swoje kroki zawodowe stawia w kierunku kardiologii oraz angiologii. Pracę zawodowo rozpoczął na Oddziale Kardiologii Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie. Obecnie pracuje w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II – w Klinice Kardiologii Interwencyjnej ale także jako asystent w Oddziale Chirurgii Naczyń i Zabiegów Endowaskularnych oraz jako samodzielny ultrasonografista/echokardiografistą w Zespole Pracowni Nieinwazyjnej Diagnostyki Układu Krążenia.

Zajmuje się głównie diagnostyką nieinwazyjną i kwalifikacją pacjentów przez zabiegami wewnątrznaczyniowymi/operacjami w zakresie naczyń wieńcowych oraz obwodowych (tętnic szyjnych, kręgowych, podobojczykowych, tętnic kończyn dolnych). Wykonuje laserowe zabiegi zamykania żylaków metodą EVT.

Oprócz ultrasonografii jego drugą pasją medyczną jest medycyna ratunkową, dla której udziela się pracując w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

Prywatnie interesuje się terrarystyką, akwarystyką i szeroko pojętą biologią.

Oferowane usługi: angiologia, interna (choroby wewnętrzne), kardiologia.

Umów się na wizytę / Zadaj pytanie