Wczesne wykrywanie

Profilaktyka ogranicza ryzyko zapadalności na określone choroby, ale nie daje nam gwarancji, że nigdy żadna choroba nas „nie dopadnie”.

Dzisiejsza medycyna radzi sobie skutecznie z wieloma schorzeniami – w tym i z nowotworami – o ile są one odpowiednio wcześnie wykryte.

Dlatego po profilaktyce to właśnie wczesne wykrywanie należy uznać za kolejny fundament długotrwałego zdrowia. W niektórych schorzeniach o charakterze cywilizacyjnym (jak na przykład nowotwory jelita grubego) wczesne wykrycie jest absolutnie kluczowe, daje bowiem realne szanse na komfortowe leczenie i powrót do pełnego zdrowia.

W naszym Centrum Medycznym prowadzimy szerokie spektrum badań przesiewowych dla pacjentów zdrowych (nie odczuwających żadnych dolegliwości) mających na celu wczesne wykrywanie różnorakich schorzeń. Regularne powtarzanie takich badań jest kluczem do sukcesu. Co do zasady nie są to badania częste, a korzyści jakie dają są bezcenne.

Co więcej, badania takie jak gastroskopia czy kolonoskopia mogą być po konsultacji z lekarzem wykonywane w znieczuleniu ogólnym. Są więc dla pacjenta całkowicie bezbolesne.

Każdy z lekarzy w CM Skopia chętnie przedstawi możliwości wykonywania tego typu badań przesiewowych.

Aktywna profilaktyka
Diagnostyka

Oferta z zakresu

Kontakt

+ 48 12 446 46 10
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 7:30-20:00, sob. 8:00-12:00
CM Skopia
ul. Josepha Conrada 79
31-357 Kraków
Umów się na wizytę / Zadaj pytanie