POZ

Centrum Medyczne Skopia uruchamia od 1 kwietnia 2016 r. poradnię Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) i będzie świadczyć bezpłatne usługi medyczne pacjentom w ramach  Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ). Wszystkie usługi medyczne i badania diagnostyczne z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej są bezpłatne dla pacjentów, którzy złożyli deklaracje wyboru lekarza i/lub pielęgniarki i położnej środowiskowo-rodzinnej w naszej placówce. Deklaracje są do pobrania tu:
Deklaracja POZ oraz lekarza rodzinnego, Deklaracja POZ oraz pielęgniarki środowiskowej, Deklaracja POZ i położnej lub można zgłaszać się osobiście i podpisać w rejestracji CM Skopia przy ul. J. Conrada 79 w Krakowie. Mężczyźni wypełniają dwie deklaracje: do lekarza rodzinnego i pielęgniarki środowiskowej. Kobiety wypełniają trzy deklaracje (bez względu na wiek): do lekarza rodzinnego, pielęgniarki środowiskowej i położnej.

Personel medyczny poza kompleksową opieką nad chorymi, kładzie duży nacisk na profilaktykę oraz propagowanie zdrowego stylu życia.

Zwracamy szczególną uwagę na miłą i życzliwą atmosferę w kontaktach z pacjentami. Służymy fachową poradą i pomocą w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych naszych pacjentów.

Godziny pracy POZ: poniedziałek-piątek w godzinach 8.00-18.00

Poradnia lekarza rodzinnego (internistyczna):

Poradnia pediatryczna

Gabinet pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej

  • Joanna Moskal
  • Maria Frytek

Gabinet położnej środowiskowo-rodzinnej

  • Teresa Regucka
  • Katarzyna Zielińska-Kaczor
  • Anna Wiecha-Kądziela

Rejestracja pacjentów odbywa się telefonicznie pod numerem: 12 446 46 20 lub osobiście w rejestracji CM Skopia przy ul. J. Conrada 79 w Krakowie.