dr n. med. Szymon Pietruszka

Specjalista chirurgii ogólnej  od 2018 roku. Szkolenie w ramach rezydentury odbył w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie na Oddziale chirurgii ogólnej, onkologicznej i gastroenterologicznej. Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie, gdzie następnie pracował jako asystent, przekazując wiedzę z chirurgii studentom. Jego największą pasją zawodową jest endoskopia. Wykonuje praktycznie wszystkie zabiegi z zakresu endoskopii przewodu pokarmowego, zarówno w ramach diagnostyki (w tym programy badań przesiewowych) ale także w ramach szeroko pojętej endoskopii zabiegowej.  Zasada jest prosta –  im trudniejszy zabieg, z tym większą pasją go wykonuje.

W pracy zawodowej rozwij się poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach o tematyce chirurgicznej, endoskopowej oraz w zakresie żywienia klinicznego.

Jest członkiem: Towarzystwa Chirurgów Polskich, Europejskiego Towarzystwa Chirurgicznego oraz sekcji endoskopowej TCHP, Europejskiego Towarzystwa Endoskopii Przewodu Pokarmowego ESGE, Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu POLSPEN.

Oferowane usługi: chirurgia, diagnostyka endoskopowa (w tym kolonoskopia).

Umów się na wizytę / Zadaj pytanie